Ana Sayfa / Hakkımızda

Yeni Mimari İnşaat 1999 yılında mimarlık ve inşaat şirketi olarak kurulmuş olup, 2016 yılından itibaren odağına inşaat faaliyetlerini alarak inşaat, taahhüt ve anahtar teslim projeler üreten bir inşaat şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni Mimari İnşaat bünyesinde bulundurduğu MKN Mimarlık sayesinde 1/500’den 1/1 detayına varıncaya kadar projeler üretip yerinde uygulamaktadır.

Mustafa Kaan Özdoğan

Mustafa Kaan Özdoğan

1986 yılında Rize’de doğdu. Lisans eğitimini 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamladı.

Eğitim sürecinde ve sonrasında birçok projenin tasarım ve uygulama aşamalarında yer aldı. Ayrıca katıldığı ulusal mimarlık yarışmalarında birçok ödüle layık görüldü. 2014 yılından beri ortağı olduğu Yeni Mimari İnşaat bünyesinde çalışmalarına devam ederken 2016 yılında MKN Mimarlık ismiyle kendi mimarlık ofisini kurdu.

Ekibimiz

Yeni Mimari İnşaat üretken ve dinamik ekibiyle, alanında profesyonel işveren ve iş ortaklarıyla tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar disiplinli bir şekilde çalışır.

Estetik ve işlevsel kaygılarla ekonomik, yenilikçi ve çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiler. Bu sayede çevreden kopmayan aksine çevresine değer katan işler gerçekleştirir.

Yeni Mimari İnşaat Ekibi
Asuman Dikici Topal

Saha Direktörü, İnşaat Mühendisi

Ali Önkibar

İdari İşler Direktörü, Kimya Mühendisi

Gökhan Taşpınar

Teknik Ofis Şefi, Mimar

İrfan Candede

Mimari Görselleştirme Uzmanı

Cenk Yenidoğan

Yüksek Mimar

Deniz Semra Çetintaş

Muhasebe Müdürü

İlker Özdemir

İnşaat Mühendisi

Ali Yenilmez

Mimar

Halil İbrahim Yirmibeşoğlu

İç Mimar

Didem Yılmaz

İdari İşler Asistanı

Sümeyye Küçük

Ofis Asistanı